logo
Türkçe İngilizce
logo

EĞİTİM VİDEOSU ÇEKİM HİZMETİ

Diğer tüm başlıklardan bağımsız olarak son yıllarda SSM Projelerinde en önemli isterlerden biri olarak “Eğitim Videoları” konusu önümüze çıkmaktadır. 

Yankar Marine olarak, video çekimi için ihtiyaçları çok iyi bildiğimiz gibi bunları karşılayacak en optimum çözümleri üretecek tecrübe ve alt yapıya da sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Grup Şirketlerimiz bünyesinde bulunan ajans firmamızın desteği ile tüm ihtiyaçlarınızın sözleşme isterlerinizin de daha üzerinde bir kaliteyle karşılanacağına emin olabilirsiniz. 

Muhtelif SSM projeleri kapsamında eğitim videolarının çekimi için teknik ve idari ihtiyaçlar doğrultusunda yüklenici firmalar ile görüşmeler yapılmış, söz konusu isterler doğrultusunda demo çekimler yapılmış, projelerin konu hizmetlerinin alt yüklenicisi olabilmek adına tüm süreçler tamamlanmış ve firmamız bu hizmet için uygun bulunmuştur.

Sizlerin de proje süreçlerinde ileride geri dönüşü çok daha zor olan sıkıntılar yaşamamanız için SSM Projeleri kapsamında onaylanmış olan prosedür ve teknik isterler doğrultusunda “Eğitim Video Çekim İşlemi” konusunda yardımcı olmak isteriz.

Konu ile ilgili tüm sorularınız ve çalışmalarımızın detayları ile ilgili olarak lütfen bizimle iletişime geçiniz (eld@yankarmarine.com)

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller yankarmarine.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022