logo
Türkçe İngilizce
logo

PROJE YÖNETİM HİZMETLERİ

Savunma Sanayi Projelerinin büyük ivme kazandığı son yıllarda firma olarak bizler de bu konudaki tecrübemizi ve bilgi birikimimizi sizlere aktarmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

MİLGEM Projesi ile başlamış olan deniz askeri platform projelerinin milli ve yerli kaynaklarla gerçekleştirilmesi hamlesi doğrultusunda özellikle son 10 yılda birçok firma kendi altyapı çalışmalarını yaparak savunma sanayi projeleri içerisinde yer almaya başlamıştır. 

Savunma Sanayi Projeleri kendine özgü süreçleri olan, kalite isterlerinin üst düzeyde olduğu, SSM, Yüklenici, Son Kullanıcı ve daha birçok paydaş ile yüksek koordine içerisinde yürütülmesi gereken, her kademede karmaşık süreçlerin bulunduğu, teknik isterler konusunda toleransların çok düşük olduğu projelerdir. 

Yankar Marine olarak tüm süreçlerde çok uzun yıllarda bu projelerde aktif olarak yer almış uzman personelimiz ile sizlere yardımcı olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Her türlü soru ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz (navy@yankarmarine.com)

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller yankarmarine.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022